İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü tarafından düzenlenen İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri’nin altıncısı bu yıl 5-6 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu`nda gerçekleşecek.

Mart 2011’de ilki yapılan ve bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri’nin amacı; psikoloji bölümleri öğrencilerini ve alanda çalışanları bir araya getirmek, bilgi alışverişi ve iletişimini sağlamak. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri psikoloji ile ilgili bilimsel çalışmalar yapan akademisyenlerin, lisans ve lisansüstü öğrencilerin ve psikoloji bilimine ilgi duyan herkesin katılabileceği bir platformda gerçekleşmektedir. Katılımcılar, düzenlenen paneller sayesinde akademisyenlerin bilimsel çalışmalarını dinleme fırsatı bulabilecekler ve etkinlik dahilinde düzenlenen sosyal aktivitelerde de yer alma fırsatı bulabilecekler.

Geçtiğimiz yıllarda alandan birçok üniversite ve kurumdan yaklaşık 1000 psikoloji öğrencisi, psikolog ve psikolojik danışmanın katılımcı; çok sayıda değerli akademisyenin konuşmacı olarak katıldığı organizasyonun kapıları katılmak isteyen herkese açık.

*Etkinliğe katılım ücretsiz ve psikolojiye ilgi duyan herkese açık.

*Etkinliğe katılmak için sadece kayıt formunu doldurmak yeterli.

*Etkinliğe iki gün boyunca katılım gösterenlere katılımcılara katılımcı belgesi verilecek.

Detaylı bilgi ve katılım belgesi yakında yayınlanacak olan organizsayonun detaylarını http://www.istanbul.edu.tr sitesinden öğrenebilirsiniz.


 

Eklenme Tarihi: 02:11 18-03-2016