Tasarım Fabrikası Sokak Fotoğrafçılığı dersi

 

Türkiye’nin moda alanında en yetkin eğitmen kadrosuyla hayat boyu sürecek bir moda yolculuğuna çıkaran İstanbul Moda Akademisi, moda alanında yetenekli, bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen gençleri, Nişantaşı’nda bulunan binasında gerçekleştirdiği “Yaz Okulu”na davet ediyor.

 

İMA Yaz Okulu, 14-17 ve 18-25 yaş gruplarındaki gençlere moda sektöründeki kariyer seçeneklerini görmelerini ve geliştirmelerini sağlayacak eğlenceli, dinamik ve uygulama temelli eğitimler içeriyor. 

 

İMA Yaz Okulu Temmuz etkinlikleri kapsamında “Tasarım Fabrikası” programı, 11 Temmuz da başlayacak, her Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri saat 10.00 ile 15.00 arası gerçekleşerek, 3 hafta sürecek. Program, katılımcılarda moda algısı ve farkındalığı oluşturularak, temel drapaj teknikleri manken üzerinde temel etek çalışması ile öğretiliyor. 

 

11 Temmuz da başlayacak olan bir diğer program “Sokak Fotoğrafçılığı” ise Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri saat 10.00 ile 15.00 arası gerçekleşerek, 3 gün sürecek. Prgramda, sokak stili ve özgürlüğü fotoğraflanıyor, çekilen fotoğrafların değerlendirilmesi yapılıyor. 

 

İMA, yazı eğitici ve verimli geçirmek isteyen gençleri Yaz Okulu’na davet ediyor.

 

İMA Adres; Teşvikiye Caddesi No: 10/1 Nişantaşı

 


 

Eklenme Tarihi: 09:51 06-07-2016
Fotoğrafçılık Yaz Tatil Eğitim