Hayalindeki moda kariyeri seni bekliyor

İMA, modaya ilgi duyan, güzel sanatlar fakültelerine hazırlanan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen herkesi 12 Temmuz’da gerçekleştireceği Portfolyo Değerlendirme Günü’ne bekliyor.

 

İMA’nın Nişantaşı’ndaki binasında gerçekleşecek Portfolyo Değerlendirme Günü’nde İMA Moda Tasarımı Eğitmenleri Raf Stesmans ve Burcu Yıldırım, Tekstil ve Moda Tasarımı Bölüm Başkanı Gülin Girişmen ile başarılı moda tasarımcısı Niyazi Erdoğan portfolyosunu değerlendirmek isteyen herkesin çalışmalarını yorumlayacak. Yetenek sınavı öncesi adaylara, akademik bir bakış açısı ile objektif değerlendirme fırsatı sunarak, hayallerindeki moda kariyerini planlamalarında yol gösterecekler.

 

Hedeflediği moda eğitiminde desteğe ihtiyacı olan herkes, İMA’nın 12 Temmuz Salı günü 14:00 ile 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğine katılabilecek.

 

Birbirinden değerli moda tasarımcıları

İMA’ Portfolyo Değerlendirme Günleri’nde

 

Yeteneğini her platformda ortaya koyabilecek, çağdaş bakış açısına sahip, yenilikçi ve cesur moda profesyonelleri yetiştiren İMA, her yıl belirli aralıklarla düzenlediği Portfolyo Değerlendirme Günleri’nde, Gamze Saraçoğlu, Hüseyin Çalayan, Özgür Masur, Mehtap Elaidi, Niyazi Erdoğan, Hakan Yıldırım, Atıl Kutoğlu, Ece Ege gibi birbirinden değerli moda tasarımcılarını ağırlıyor. Hayat boyu sürecek moda yolculuğunda ilk adımını Türkiye’nin en başarılı moda tasarımcılarının desteğiyle atma fırsatı sunuyor.

 

Detaylı bilgi için; 0212 219 41 41 (1203)

www.istanbulmodaakademisi.com

 


 

Eklenme Tarihi: 09:15 06-07-2016
Moda Kariyer İstanbul Eğitim