15. Geleneksel Eğitim Sempozyumu başlıyor

Türkiye Özel Okullar Derneği’nin düzenlediği 15. Geleneksel Eğitim Sempozyumu başlıyor.

 

Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından her yıl düzenlenen Geleneksel Eğitim Sempozyumları’nın on beşincisi “Okul ve Eğitim / School and Education” temasıyla 28-30 Ocak 2016 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek. Eğitimveğitim Editörleri Müge Arda ve Ece Karaboncuk’un da takip edeceği sempozyumdaki gelişmelerle son dakika haberlerini “Eğitimveeğitim.com”dan ya da Twitter üzerinden “#GAES16” etiketiyle takip edebilirsiniz.

“#EGTyayın Sempozyum Özel Yayını”

Ayrıca sempozyumdaki konuların ve gündemin farklı konuklarla ele alınacağı Ece Karaboncuk ve Müge Arda’nın hazırlayıp sunduğu “#EGTyayın Sempozyum Özel Yayını” da 28 Ocak Perşembe saat 21.00’da Eğitimveeğitim.com üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

15. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’na kimler katılıyor?

Türkiye Özel Okullar Derneği’nin düzenlediği 15. Geleneksel Eğitim Sempozyumu bu yıl Antalya’da gerçekleştirilecek. Kaya Palazzo Otel’de düzenlenecek sempozyuma yine her yıl olduğu gibi Milli Eğitim Bakanı, Bakanlık üst kademe yöneticileri, STK’lar, basın kuruluşları ile 1200 civarında özel okul sahibi, yönetici ve öğretmenlerin katılımı bekleniyor. Sempozyuma konuşmacı olarak katılacakların listesine aşağıdaki linklerden ualaşabilirsiniz.

28-30 Ocak 2016 tarihleri arasında üç gün sürecek olan Sempozyuma ait detaylı bilgilere https://antalya.tozok.org.tr tan ulaşabilir…

Detaylı bilgi için Tıklayın

15. Geleneksel Eğitim Sempozyumu konuşmacıları listesi için Tıklayın

 


 

Eklenme Tarihi: 16:41 26-01-2016