“Eğitmenler için Eğitim Teknolojileri ve Yaratıcı Uygulamalar” eğitimi

Eğitim Teknolojileri Zirvesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile ortaklaşa hazırlanan “Eğitmenler için Eğitim Teknolojileri ve Yaratıcı Uygulamalar” eğitim programı 5-26 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Eğitim Teknolojileri Zirvesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, “Eğitmenler İçin Eğitim Teknolojileri ve Yaratıcı Uygulamalar” eğitim programı düzenliyor. 5-26 Aralık 2015 tarihleri arasında 4 hafta sürecek olan eğitim programına teknolojiyi mesleki yaşamlarında kullanmak isteyen herkes katılabilecek. Katılımcıları dijital okuryazarlık konusunda bilinçlendirerek onlara sanal kimliklerini korumanın yollarını öğretmek ve internetin mesleki yaşamları için en etkili nasıl kullanabileceği konusunda yol göstermeyi amaçlayan eğitim programı İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

Programda, Yaratıcı Düşünme Becerilerini Desteklemek, Web Araçları, Dijital Araçlarla İşbirliğini Arttırmak, Dijital Okuryazarlık, Eğitmenler İçin Sosyal Medya Kullanımı, Her Eğitimcinin Bilmesi Gereken Mobil Uygulamalar gibi başlıklar yer alıyor.

“Eğitmenler İçin Eğitim Teknolojileri ve Yaratıcı Uygulamalar” eğitim programı hakkında detaylı bilgi almak için;

bilgi-egitim@bilgi.edu.tr

0 (212) 311 7329


 

Eklenme Tarihi: 18:24 20-10-2015