İTÜ Radyosu uluslararası arenada Türkiye’yi temsil edecek

 

 

Türkiye`nin ilk üniversite radyosu İTÜ Radyosu, 71. yılında uluslararası yayıncılık arenasında “World College Radio Day” etkinliğinde 4’üncü kez Türkiye’yi temsil edecek.

71. yaşını kutlayan İTÜ Radyosu, uluslararası yayıncılık arenasında bir kez daha Türkiye’nin sesi oluyor. 4 Kasım`da gerçekleşecek "World College Radio Day" etkinliği ile İTÜ Radyosu’nun yayınları dünyanın 43 ülkesine ulaşacak. 4 Kasım Cuma günü Türkiye saati ile 17:00-18:00 saatleri arasında yapılacak küresel canlı yayın, 43 ülkeden 700 üniversite radyosu aracılığıyla tüm dünyada dinlenebilecek. 

 

ABD, Venezüella, Meksika, Kolombiya, Şili, İspanya, Hong Kong, İsveç, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, İngiltere, Fransa, İsrail, Hindistan ve Kanada gibi dünyanın farklı ülkelerinde yayın yapan üniversite radyolarının katılımıyla gerçekleşen "World College Radio Day" etkinliği 2012 yılında bu yana düzenleniyor. 

 

"World College Radio Day" etkinliğinde önceki yıllarda da Türkiye’yi başarıyla temsil eden İTÜ Radyosu, 4 Kasım 2016’da bir kez daha Türkçe ve İngilizce anonslar eşliğinde keyifli bir yayın gerçekleştirecek. 

 

 


 

Eklenme Tarihi: 13:55 07-11-2016
İTÜ Radyo Etkinlik eğitim Üniversite Öğrenci