7. KKTC Eğitim Çalıştayı GAÜ'de Başlıyor

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) tarafından yedinci kez düzenlenen "KKTC Eğitim Çalıştayı" 10 Mart`ta yapılacak. Çalıştay kapsamında Prof. Dr. Binnur Yeşilyaprak "Kariyer" konulu bir seminer verecek.

GAÜ, yükseköğretimde 50.yılına doğru ilerlerken, her yıl geleneksel olarak düzenlediği KKTC Eğitim Çalıştayı’nın bu yıl 7.’sini gerçekleştiriyor. 10 Mart 2016 Perşembe günü saat 09:30’da GAÜ Millenium Senato Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan “GAÜ 7. KKTC Eğitim Çalıştayı”na lise yöneticileri, rehber öğretmenler ve branş öğretmenleri katılacak. KKTC Eğitim sisteminin gelişimesine katkı sağlamanın yanısıra üniversite ve meslek seçimlerinde yapılan hataların ortadan kaldırarak lise öğrencileri için daha iyi gelecek sağlamak da çalıştayın hedefleri arasında...

GAÜ 7. KKTC Eğitm Çalıştayı kapsamında düzenlenecek olan eğitim seminerine konuşmacı olarak Ankara Üniversitesi PDR Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Binnur Yeşilyaprak katılıyor.  Yeşilyaprak seminerinde “Kariyer: Erken Başlayan, Hiç Bitmeyen Bir Yolculuk” konusunu KKTC Liselerinde ve dershanelerinde görev yapan eğitimcilere aktaracak.


 

Eklenme Tarihi: 10:57 08-03-2016