Yeni Medya Ödüllerinde en iyi uygulama “Öğrenci Ajandası”

Öğrenciler tarafından son günlerde çok ilgi gören ve adından sıkça sözü edilen Öğrenci Ajandası Ugulaması, Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya Ödülleri’nde “En iyi uygulama” kategorisinde aday gösterildi.

Geliştirildiği alanda ilk olma özelliğini taşıyan Öğrenci Ajandası, geleceğin iş dünyasının temsilcilerine, şimdiden bir iş adamı ciddiyetinde ve aynı zamanda öğrencilik dünyasının eğlencesiyle hayatlarını planlama fırsatı veriyor. Yarışma öğrencilerin kullandıkları oylar ile sonuçlanacak. Tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan Android uygulama ilk olarak Google Play’de yerini aldı. Uygulamanın  iPhone’lar için hazırlanan versiyonu ise yakın zamanda yayına sunulacak.

“En iyi uygulama” kategorisinde aday gösterilen “Öğrenci Ajandası” ile sınav tarihlerini, ödev teslimini, sevgilinin doğum gününü, konser saatini unutmak tarih oluyor. Öğrencilerin hayatını kolaylaştıran, tüm zamanlarını planlayabildikleri ajanda, çıkardığı istatistiklerle öğrencilerin hangi derse daha ne kadar çalışmaları gerektiğini de belirliyor.

Öğrenci Ajandası’nın alarm sistemi sayesinde ne sınavları, ne ödev teslimini, ne de katılacağın bir sosyal etkinliği unutman da artık mümkün değil. Bir gün önceden uyarmaya başlayan alarm, sevgilinin doğum gününü unutma riskini de ortadan kaldırıyor.

Öğrencilerin tüm zamanlarını planlayabildikleri uygulama 10 ayrı bölümden oluşuyor. Her ayrıntısı titizlikle hazırlanan uygulamanın benzersiz bölümlerinden birinin de öğrencilerin hayatını kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan “Çalışma oluştur” alanı olduğu söyleniyor...

Unutmamanız gereken tek şey; her şeyi Öğrenci Ajandası’na kaydetmek… 


 

Eklenme Tarihi: 01:50 28-02-2016