ÜNİVERSİTE TERCİH FUARI 2015 TEMMUZ AYINDA YAPILACAK

Üniversite Tercih Fuarı, 03-04-05 Temmuz 2015 tarihlerinde  İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde, 8-9 Temmuz’da ise Ankara Congresium’da düzenlenecek.

Eket Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. tarafından 2015 tercih döneminde, 4. sü gerçekleştirilecek Üniversite Tercih Fuarı, 03-04-05 Temmuz 2015 tarihlerinde yine İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde ve yeni olarak 08-09 Temmuz 2015 tarihlerinde Ankara Congresium’da gerçekleştirilecek.

3 gün İstanbul ve 2 gün Ankara’ da sürecek Üniversite Tercih Fuarları, Türkiye genelindeki vakıf ve devlet üniversitelerini ile meslek yüksekokulları ve yurtdışından uluslararası üne sahip üniversiteleri bir araya getirerek tercih dönemi gibi kritik bir zamanda, üniversite adaylarına tek çatı altında birçok üniversiteye ulaşma imkanı sunacak.

Adayların tüm üniversitelerle yüz yüze görüşebileceği fuarlarda Üniversite Rektörleri ile tanışma toplantıları, Uzman Akademisyenlerle soru/cevap görüşmeleri, Doğru Tercih, Tercihin Altın Kuralları, Meslek Seçimi, Kariyer Planlama Seminerleri gerçekleştirilecek. 

Ücretsiz rehberlik hizmeti

Ayrıca fuarlarda oluşturulacak tercih danışma masalarında üniversite adayları eğitim uzmanları tarafından tercih danışma hizmeti alabilecekler.

Geçtiğimiz yıl, 32 bin 640 adayın ziyaret ettiği fuara bu yıl 120’nin üzerinde üniversite katılacak

Vakıf Üniversiteler Birliği , İstanbul ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlükleri, İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyelerinin desteği ile gerçekleşecek Üniversite Tercih Fuarları’nın davetiyeleri fuaye girişinden veya www.unitercih.com’dan online olarak temin edilebilecek. Girişler ücretsiz olacak.


 

Eklenme Tarihi: 12:27 17-06-2015