Eğitimle dolu bir hafta sonuna hazır mısınız?

Son beş yıldır yaptıkları Eğitim Teknolojileri Zirveleriyle (ETZ) eğitim buluşmalarına imza atan ekip, bu yıl "Bu etkinlik için bir gün yetmiyor ama..." diyenlerin sanki sesini duydu ve takipçilerine eğitimle dolu bir hafta sonuna hazır mısınız, diye sesleniyor... 2 Mart Eğitim Teknolojileri Zirvesi`nin ertesi günü yapılacak 3 Mart Ebeveyn ve Çocuk Zirvesiyle heyecan hız kesmeden devam edecek...

Önce ilk gün...

Eğitim Teknolojileri Zirvesi” dopdolu içeriğiyle 6. kez katılımcılarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor!

2 Mart 2019’da Radisson Blu Hotel Şişli’de 6.kez gerçekleşecek Eğitim Teknolojileri Zirvesi; eğitim, teknoloji ve medya dünyasını bir araya getirerek ilham kaynağı olacak.

Sürpriz bir açılış şovuyla başlayacak olan zirvede Dr. Who of AI (Artificial Intelligence) in Education olarak bilinen yapay zeka alanında dünyaca ünlü akademisyen Prof. Rose Luckin ve okul tasarımı konusunda konuşacak olan Oxford Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Harry Daniels başta olmak üzere Faruk Eczacıbaşı, Prof. Dr. Şirin Karadeniz, Prof. Dr. Soner Yıldırım, Prof. Dr. Uğur Batı, Serdar Kuzuloğlu, Prof. Dr. Selçuk Özdemir, Prof. Dr. Ruhi Kaykayoğlu, Sevinç Atabay, Uzm. Dr. Kerem Dündar, Dr. İrfan Şimşek, Dr. Yavuz Samur, Zehra Öney, Ümit Sanlav, Zeynep Dereli, Selen Kocabaş, Dr. Tuncer Can, Dr. Burak Şişman, Ahmet Usta ve birçok değerli isim, Kalust Şalcıoğlu’nun sunuculuğunda merak edilenleri kıymetli bakış açılarıyla ele alacaklar...

 

 

Eğitim Teknolojileri Zirvesi Koordinatörü Işıl Boy Ergül; yapay zeka, mobil öğrenme, harmanlanmış öğrenme, siber güvenlik, geleceğin teknolojilerine bakış, kodlama, blockchain, robotik, steam, okul tasarımı, girişimcilik, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, dijital insan kaynakları, kurumsal dünyada eğitim teknolojileri, uzaktan öğrenme, eğitsel veri madenciliği, branşlara yönelik teknoloji entegrasyonu, dijital vatandaşlık, makine öğrenmesi, internet ve bilişim suçları gibi konuların konuşulacağı zirve programında, katılımcıların dopdolu içerikle verimli bir gün geçireceklerini belirterek herkesi 2 Mart’ta Eğitim Teknolojileri Zirvesi’ne davet ediyor.

Kayıt için: www.etz.com.tr

Ve ikinci gün... 

“İyi Gelecek” temasıyla ilk kez gerçekleşecek olan Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi; alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları, ebeveynler ve çocuklar için bir araya getirecek. 3 Mart 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de ailelerle buluşacak olan Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi, eğitime yön veren uzmanlarla birlikte eğitim dolu bir güne ev sahipliği yapacak.

Psikolog, Yazar Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat, Pepee’nin Yazarı ve Düşyeri Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç, Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarı DirektöDoç. Dr. Ayşe Bilge Selçuk, Oxford Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Harry Daniels, Reading Üniversitesi Öğretim üyesi Prof. Jill Porter, Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şirin Karadeniz, NÖRO Sağlık Kurucu Sinir Bilimi Uzmanı Uzm. Dr. Kerem Dündar, Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Samur gibi önemli konuşmacılar akıllarda yer edinen soru işaretlerini aydınlatacaklar.

5-13 yaş arasındaki çocuklar için birbirinden farklı ve faydalı atölyelerin düzenleneceği zirvede; yaratıcı drama, permakültür, arttırılmış gerçeklik, lego, İngilizce konuşma, inovasyon, mindfulness, vermikültür, ahşap oyuncak yapımı, yaratıcı sanat, robotik, maker, oyun ile kodlama, steam, flip flop, 3D kalem, masal, güvenli internet, çivi futbol sahası, ahşap tasarım ve şekillendirme, yaratıcı okuma ve yazma atölyeleri gibi alternatiflerle çocuklar zirvelerin tadını çıkaracak. Daha küçük yaş grupları için ise etkinlik alanında çocuk tiyatrosu düzenlenecek. Ayrıca ebeveynlerin çocukları ile birlikte katılacakları robotik, maker ve oyuncak tasarımı atölyeleri zirve programında yer alacak.

“Çocuklarımız geleceğimizin yıldızıdır.” diyen Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi KoordinatörüIşıl Boy Ergül; sağlık, teknoloji bağımlılığı, okul seçimi, yabancı dil öğrenimi, eğitim teknolojileri, özel eğitim, yurt dışı eğitimi, iletişim, akademik başarıyı artırma, sağlıklı beslenme, spor, üstün zekalı çocuklara yönelik eğitim gibi en çok merak edilenlerin, bilinmeyenlerin, doğru bilinen yanlışların masaya yatırılacağı Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi’netüm ebeveyn ve çocukları davet ediyor.

 Kayıt için: www.ebeveynvecocukzirvesi.com

    

 

 

 

 


 

Eklenme Tarihi: 23:31 03-02-2019
ETZ EÇZ Zirve Eğitim Çocuk Ebeveyn