GESS konferansları Türkiye’de ilk kez düzenlenecek

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek GESS Turkey konferansları kapsamında; eğitim yeteneklerini geliştirme, sınıf içinde kişilik, doğaçlama ve yaratıcılık, hafıza nörobilimi, öğretmenlerin profesyonel eğitimi, eğitimde sanal gerçeklik gibi farklı başlıklar konuşulacak…

 

Dubai, Endonezya ve Meksika’dan sonra ülkemizde ilk kez 19-21 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan GESS Turkey’e, uluslararası isimler profesyonel eğitimcilerin yeteneklerini geliştirmesine yardımcı olabilecek çeşitli konularda sunumlar gerçekleştirmek üzere konuşmacı olarak geliyor.  

GESS’in global eğitim pazarındaki 11 yıllık deneyimiyle hazırlanan ücretsiz konferanslar kapsamında ilk konuşmacılar belli oldu: Uluslararası Eğitimde Teknoloji Topluluğu -ISTE- Uluslararası Danışmanı Tony Bradenburg, dünyaca ünlü eğitim kurumlarında ders veren, NLP Uygulayıcısı Uzman ve Eğitimci, konuşmacı ve yazar David Hodgson, JESS Dubai (Jumairah English Speaking School) dijital öğrenme ve inovasyon başkanı Steve Bambury ile Lifeshare kurucusu ve ülkesi Yunanistan Eğitim Bakanlığından ödüllü bir isim olan Xenia Giannaki Türk eğitim sektörüne ilham veren sunumlar gerçekleştirecek.

Tüm öğretmenler, okul müdürleri, müdür yardımcıları, eğitim kurumlarının satın alma ve idari işler departman yöneticileri ile okul gruplarının sahipleri tarafından mutlaka takip edilmesi gereken bir etkinlik olarak öne çıkan GESS Turkey’e online kayıt www.gess-turkey.com adresi üzerinden gerçekleştiriliyor. Ogranizasyon, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün desteğiyle, Tarsus İFO tarafından F&E Group işbirliğiyle WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Dünyaca ünlü ISTE, NLP ve JESS uzmanları deneyimlerini paylaşıyor!

GESS Turkey’in konferans programı kapsamında Uluslararası Eğitimde Teknoloji Topluluğu – ISTE Danışmanı Tony Bradenburg, ISTE koçluk modeli ve Öğretmenlerin Profesyonel Eğitimi konusunda bir sunum gerçekleştirirken, dünyaca ünlü eğitim kurumlarına ders veren NLP Uygulayıcısı uzman ve eğitimci David Hodgson ise Nörobilim ve NLP’in sınıflarda teknoloji kullanımına etkisi, eğitim yeteneklerini geliştirme, sınıf içinde kişilik, doğaçlama ve yaratıcılık,  hafıza nörobilimi gibi farklı konular üzerine deneyimlerini paylaşacak. Konuşmacılardan bir diğer ünlü isim olan JESS Dubai -Jumairah English Speaking School- dijital öğrenme ve inovasyon başkanı  Steve Bambury, eğitimde sanal gerçeklik, çok modelli eğitim, JESS’in dijital yolculuğu konularında eğitimcileri bilgilendirecek. Program kapsamında deneyimlerini aktaracak bir başka önemli isim ise Lifeshare kurucusu eğitim, gelişim ve danışmanlık alanında 18 yıldır birçok çalışması bulunanan ve Yunanistan Eğitim Bakanı tarafından ödüllendirilen Xenia Giannaki olacak. Bayan Giannaki, GESS Turkey’de, “Geleceğin liderlerini eğitmek” konulu bir sunum gerçekleştirecek.

19-21 Ekim 2017 tarihlerinde WOW İstanbul Kongre Merkezinde eğitim alanında dünya çapında fark yaratanları buluşturacak olan GESS Turkey Fuar ve Konferansları etkinliğine katılım konusunda detaylı bilgi için www.gess-turkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 


 

Eklenme Tarihi: 11:14 01-08-2017
konferans panel eğitim çözüm