IV. Eğitim Teknolojileri Konferansı

Türkiye Özel Okullar Derneği IT Komisyonumuzun katkılarıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Eğitim Teknolojileri Konferansı (ETP2017), 25 Mart 2017 tarihinde Kavram Meslek Yüksek Okulu Çengelköy Kampüsü ev sahipliğinde yapılacak. 

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin farklı illerinden okul sahipleri, idareciler, akademisyenler, yöneticiler, karar vericiler ve öğretmenler olmak üzere yine 2000’e yakın katılım beklenen konferansımızın açılış konuşmaları, Kavram Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Erkan ÇELİK, Türkiye Özel Okullar Derneği Başkan Yardımcısı Nurullah DAL, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Faruk YELKENCİ ve MEB MüsteşarYardımcısı Dr. Muammer YILDIZ yapacak. 

ETP2017’de öğretmenlerimiz; yine öğretmenlerimizin farklı branş ve seviyedeki teknoloji kullanımının en iyi örneklerini sunacakları 300’ün üzerinde sunumun yanı sıra, keynote olarak marka ve pazarlama uzmanı Leven ERDEN’i dinleme fırsatı bulacaklar.  

Eğitimde teknoloji kullanımına yönelik iyi örneklerin paylaşılacağı, eğitim teknolojilerini derslerinde kullanmak isteyen öğretmenler için farklı projeleri görebilecekleri ve meslektaşları ile tanışacakları bir ortam yaratılması, eğitimde yeni yaklaşımların takip edilebileceği bir platform oluşturulmasının amaçlandığı etkinliğin detaylarına ulaşmak için;

http://www.ozelokullardernegi.org.tr/Haber-Detay/Sempozyumlar/4Egitim-Teknolojileri-Konferansi-ETP2017

 


 

Eklenme Tarihi: 08:42 14-03-2017
Türkiye Özel Okullar Derneği ETP Kongre Panel