“Dersler Hayata Hazırlar mı?” konferansı

Türkiye Özel Okullar Derneği okulun, öğrenciyi hayata ne kadar hazırlayabildiği sorusuna cevap aramak amacıyla 4 Haziran 2016 Cumartesi günü “Dersler Hayata Hazırlar mı?” sempozyumu düzenliyor. Okul yöneticileri ve öğretmenlerin yanısıra, okul aile birliği temsilcilerinin de katılabileceği sempozyuma konuşmacı olarak oldukça renkli isimler katılıyor. Dernek tarafından yapılan açıklamaya göre, sunum ve katılım için 6 Mayıs 2016 Cuma gününe kadar başvuru yapabilirsiniz.

İşte detaylar

Türkiye Özel Okullar Derneği Ortaokul ve Lise Komisyonu işbirliği ile 4 Haziran 2016 Cumartesi günü, Maltepe Üniversitesi Kültür Merkezi Reşit Galip Konferans Salonu’nda (Marmara Eğitim Köyü) “Dersler Hayata Hazırlar mı?” temalı sempozyum gerçekleştirilecektir.

Ana salonda; Prof. Dr. Yankı Yazgan, Prof. Dr. Ayla Oktay, Alev Coşkun, Alphan Manas, Nasuh Mahruki ve Cem Seymen’in konuşmacı olarak katılacağı sempozyumunda eş zamanlı çalıştaylarda öğretmenlerimizin de sunumlarına yer verilecektir.

Yaşamın minyatür bir şablonunu sunması açısından vazgeçilmez yer olan okulun, öğrenciyi hayata ne kadar hazırlayabildiği sorusuna cevap aramak amacıyla düzenleyeceğimiz sempozyuma sunum yapmak üzere  katılmak isteyen öğretmenlerimizin, 6 Mayıs 2016 Cuma gününe kadar sunum başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Sempozyuma katılımcı kayıtları da başlamış olup, okul yöneticileri ve öğretmenlerimizin yanısıra, okul aile birliği temsilcilerinizin de etkinliğimize katılımı beklenmektedir. Her okulumuzdan 5 okul aile birliği temsilcisini de bu etkinliğimizde görmeyi arzu ediyoruz.

sunum başvurusu ve konferans detayları için: https://konferans.tozok.org.tr/Sayfa/Konferans-Programi

 


 

Eklenme Tarihi: 01:39 28-04-2016
Türkiye Özel Okullar Derneği sınav öğrenci