Genç Bi Şenlik Başlıyor

 

 İstanbul’un ilk ve tek gençlik festivali ‘Genç Bi Şenlik’, 21 Ekim Cumartesi Günü Sarıyer Life Park’ta başlıyor. 21 yaş üzerinin katılmadığı ilk etkinlik olan şenlikte Gripin, Can Bonomo, Kalben, Pera, Sattas, Ezhel ve Edis gençlerle buluşacak. Adana, Van ve Samsun’dan henüz konser ve şenlik görmemiş gençleri de ağırlayan ‘Genç Bi Şenlik’, Türkiye’nin dört bir yanındaki gençleri buluşturuyor.

Üçüncüsü gerçekleşecek olan ve alkol, sigaranın olmadığı gençlik festivali ‘Genç Bi Şenlik’ 21 Ekim’de gençlere kapılarını açıyor. İlki 2015 yılında gerçekleşen şenlik, 21 yaş üzerinin katılmadığı ilk etkinlik olma özelliğiyle ile Türkiye’nin en büyük gençlik festivali olma yolunda büyük adımlarla ilerliyor. Genç Bi Şenlik, bu yıl Türkiye’nin dört bir yanından hayatlarında hiç şenlik görmemiş gençleri de bir araya getirerek, herkesi kültür ve sanatta buluşturacak. Sarıyer Life Park’ta saat 13.00’da kapılarını gençlere açacak olan etkinlikte gençler gün boyu doyasıya eğlenecek.

İstanbul`un en köklü liselerinden 80`in üzerinde öğrencinin planlama ve yönetim dahil tüm aşamalarında görev aldığı Genç Bi Şenlik`te, birbirinden güzel sahne performanslarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, kültür, sanat ve spor faaliyetleri de gerçekleşecek.

GENÇLER SEVİLEN SANATÇILARLA DOYASIYA EĞLENECEK

21 yaş sınırı olan ve alkol, sigaranın olmadığı şenlikte gençler Gripin, Can Bonomo, Kalben, Pera, Sattas, Ezhel ve Edis ile eğlencenin keyfini çıkaracak. Ayrıca bu şenlikte gençleri birbirinden güzel aktiviteler de bekliyor.

 

TARİH: 21 EKİM CUMARTESİ
KAPI AÇILIŞ SAATİ: 13.00
YER: SARIYER LIFE PARK


 

Eklenme Tarihi: 11:46 19-10-2017
Gençlik Festival eğlence