Yeni Yıl Hayalleriniz Darüşşafakalı olsun!

Türkiye’nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan ve 153 yıldır “eğitimde fırsat eşitliği” sunan Darüşşafaka, 2017’ye özel hazırladığı ürünleriyle daha fazla çocuğun iyi eğitim almasını amaçlıyor. Darüşşafakalı çocukların tasarladığı masa takvimi, bardak altlığı ve yeni yıl tebrik sertifikası, ‘Eğitim olmazsa olmaz’ diyen kurumsal ve bireysel bağışçıların beğenisine sunuldu.

Bu yıl sevdiklerini “Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri” ile sevindirmek isteyenler, daha fazla sayıda çocuğun hayallerine ulaşmasına yardımcı olacak. Darüşşafaka’ya yapılan her bağış, eğitimlerine destek olarak çocuklara dönecek. İşte hayallerin gerçekleşmesine katkı sağlayacak ‘Darüşşafakalı’ hediyelerden örnekler:

Darüşşafaka Masa Takvimi

Darüşşafakalı öğrenciler, ‘mevsimler’ temasıyla 2017 yılı masa takvimi hazırladı. Her mevsimin güzelliğini hatırlatmak isteyen takvimde, çocukların gözünden ve hayal dünyasından yılın farklı zamanlarına ait resimler takvim yapraklarını süslüyor.

Darüşşafaka Bardak Altlığı

Darüşşafaka’da okuyan öğrencilerin tasarladığı ahşap ve taş "Bardak Altlıkları" dört farklı tasarımdan oluşan dörtlü setler halinde sunuluyor. 

Darüşşafaka Yılbaşı Bağış Sertifikası

Darüşşafaka`nın yılbaşına özel hazırladığı bağış sertifikaları, dileyen herkese bir başkası adına çocukların geleceğine destek olma fırsatı sunuyor.

 


 

Eklenme Tarihi: 12:00 29-11-2016
Darüşşafaka Eğitim Öğretim yeni yıl Proje