Genç Bi Şenlik 16 için geri sayım başladı

“Genç Bi Şenlik ‘16” ‘nın sürprizi Duman 

İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Genç Bi Şenlik ‘16” için geri sayım başladı. Duman, Gripin, Yüksek Sadakat, ve birçok sevilen grup ve sanatçının sahne alacağı “Genç Bi Şenlik ‘16” 30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Modüler Sanat Organizasyon ve URU Group işbirliği ile düzenlenen,organizasyonunda lise öğrenci birliklerinin aktif rol aldığı, 21 yaş üstünün katılmadığı tek etkinlik olan “Genç Bi Şenlik ‘16” İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşıyor. Büyük sahne gösterilerinin ve müzik gruplarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, kültür, sanat ve spor etkinliklerine de ev sahipliği yapan şenliğin ikincisi için geri sayım başladı. Geçen yıl İstanbul genelinde bir çok liseden 8 bin öğrencinin katıldığı şenliğe bu yıl da katılımın yüksek olması bekleniyor.

“Genç Bi Şenlik ‘16” için geri sayım başladı...

30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek “Genç Bi Şenlik ‘16”da bu yıl yine ünlü gruplar sahne alacak. Sunuculuğunu Mesut Süre’nin yapacağı ve gün boyunca yüksek temponun düşmeyeceği şenlikte; sevilen gruplar Duman, Gripin, Yüksek Sadakat, AdamlarGürcan Ersoy ve Hayat Meyal sahne alacak. Sosyal medya fenomenlerinden DJ Kerimcan Durmaz ise enerjisi bitmeyen gençlerle festivalin ilerleyen saatlerinde buluşacak. Teknoloji, Spor ve Kültür-Sanat istasyonlarında turnuvalar, ünlü yazar, oyuncu e sporcularla söyleşiler ve sosyal sorumluluk kampanyaları ile gençlerin eğlence dolu bir gün geçireceği “Genç Bi Şenlik ‘16”nın biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz. 

 

KüçükÇiftlik Park Hakkında:

17’nci yüzyıldan bu yana mesire alanı, gazino, lunapark olarak kullanılan KüçükÇiftlik Park, bugün tam donanımlı bir kültür sanat ve eğlence merkezidir. StevieWonder, Portishead, NeilYoung, TonyBennett, Faith No More, Faithless, Alicia Keys, Elton John, Scorpions, FatboySlim, Iron Maiden, DeepPurple, Darkside, David Guetta gibi onlarca dünyaca ünlü ismi ağırlayan KüçükÇiftlik Park, konserlerin yanı sıra şehirdeki festivallerin büyük çoğunluğuna ev sahipliği yapıyor; kurumsal etkinlikler, sergiler, tasarım-alışveriş etkinlikleri ve sosyal sorumluluk projelerine alan desteği sağlıyor. Türkiye`nin en büyük sahnesine sahip olan KüçükÇiftlik Park,dünyada sadece 11 firmada bulunan, her noktaya yüksek ses kalitesi sağlayan K1 Ses Sistemi`yle kaliteli bir müzik deneyimi sunuyor. 17 bin kişi kapasiteli ana alanın yanı sıra iki bin metrekarelik bahçesiyle de etkinlik deneyiminin en üst düzeyde yaşanması için çalışıyor.


 


 

Eklenme Tarihi: 13:25 25-10-2016
Genç eğitim konser eğlence eğitim