Samsung  Gear VR ile Rüya Takımın bir parçası olun

 

 

 

Samsung Electronics, ABD Basketbol Takımı işbirliği ile taraftarlara Olimpiyat Oyunları’nda yarışan bir atlet olmanın ne anlama geldiğini, basketbola sanal gerçeklik aracılığıyla üç boyutlu bir bakış sağlayan Chasing the Dream (Rüyanın Peşinde) adlı yeni bir seri ile aktaracak.

2016 – Olimpiyat Oyunlarının Resmi İletişim Destekçisi Samsung Electronics, ABD Basketbol Takımı işbirliğiyle basketbola sanal gerçeklik aracılığıyla üç boyutlu bir bakış sağlayan Chasing the Dream (Rüyanın Peşinde) adlı yeni bir seriyi hayata geçireceğini açıkladı.

“Beyond the Frame” (Kadrajın Ötesinde) serisinin ikinci projesi olan Chasing the Dream, Rio 2016 Olimpiyat Oyunları öncesi oyuncuların bakış açısıyla aralarında Klay Thompson ve Paul George’un da yer aldığı ABD Erkek Milli Basketbol Takımı üyelerini ön plana alarak, bu serüveni onların bakış açısından aktaracak.

Samsung Electronics Amerika Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Marc Mathieu“Sanal gerçeklik alanında dünya lideri Samsung, sanal gerçeklik ve 360 derece gibi yeni teknolojileri keşfe çıkarak, mevcut teknolojilerimizle nelerin mümkün olduğu konusunda sınırları zorlayan kültürün merkezi olmayı amaçlıyor. Üç boyutlu kamera arkası görüntüleri aracılığıyla basketbol taraftarlarına Olimpiyatlar’da ABD Takımı için yarışan bir atlet olmanın ne tür nitelikler gerektirdiğini göstermek adına NBA ve ABD Basketbolu ile birlikte çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız” dedi. 

Kullanıcılar söz konusu içeriğe, Samsung’un ayrıcalıklı sanal gerçeklik içerik hizmeti veren Samsung VR (Sanal Gerçeklik) uygulamasından erişilebilecekler. 

Hazırlanan 360 derece tanıtım filmi için https://samsungvr.com/view/1yfA5afaxhMadresini kullanabilirsiniz.

 

 


 

Eklenme Tarihi: 12:06 19-08-2016
yarışma öğrenci takım iletişim