Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı Başlıyor

IAB Türkiye tarafından düzenlenen ve Algida sponsorluğunda hayata geçirilen UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı 20 Haziran’da başlıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen program, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle Güney Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Dijital iletişimi en etkili şekilde kullanan ve her zaman gençlerin yanında olan Algida, program kapsamında öğrencilere özel bir brief verecek. Dijital pazarlama iletişiminin duayenleriyle öğrencileri buluşturan programda, Algida’nın verdiği brief için en başarılı projeyi üreten ekipler, IAB Türkiye üyesi firmalarda 1 ay staj imkânı elde edecek.

 

Tüm dünyada interaktif reklamcılığın gelişmesi hedefiyle kurulan ve bugün 42 ülkede faaliyet gösteren IAB’nin Türkiye temsilciliği gençlere yönelik yeni bir eğitim programı düzenliyor. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, Türkiye’nin dondurmacısı Algida sponsorluğunda hayata geçiriliyor. Yaz tatilini hem eğlenceli hem de verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar için hazırlanan programın adresi Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü. İki hafta boyunca devam edecek olan programda gençlere dijital pazarlama iletişimini, sektör profesyonellerinden dinleme ve onları çalışma ortamlarında ziyaret etme fırsatı sunuluyor.

Algida sponsorluğunda gerçekleştirilen Unichallenge+’in katılımcıları ; iletişim, işletme, ekonomi bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yeni mezunlardan oluşuyor. Türkiye’nin farklı üniversitelerinden gelecek olan öğrencilerin yer alacağı programda kontenjan bu 50 kişi olarak belirlendi. Eğlenceli ve renkli içeriğiyle dikkat çeken programın bir de sürprizi var. Programa katılan ekipler bu yıl Algida’nın verdiği brief doğrultusunda kendi projelerini geliştirecekler. Başarılı bulunan proje ekipleri, programdan sonra, IAB Türkiye üyesi firmalarda 1 ay staj yapma imkanı elde edecekler.

 


 

Eklenme Tarihi: 10:26 19-06-2016
öğrenci kamp sponsor eğlence