Kadıköy Belediyesi Yoga ile buluşturuyor

 

Her yıl 21 Haziran’da kutlanan Uluslararası Yoga Günü’nde, Kadıköy sahilleri yoga etkinliğine ev sahipliği yapacak. Etkinliklerin ilki Hindistan Başkonsolosluğu`nun Anadolu Yakasındaki resmi etkinliğini olacak. Vivekananda Yoga Üniversitesi adına İstanbul Yoga Merkezi ve Kadıköy Belediyesi ortaklığında organize edilen “2. Uluslararası Yoga Günü’’ Kalamış’ta kutlanacak. 

Halka açık ve ücretsiz olarak yapılacak olan etkinlik, 21 Haziran Salı günü Kalamış Parkı Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezi 2. Futbol Sahasında gerçekleşecek. Saat 17.00’de kapıların açılışıyla başlayacak etkinlikte, Hindistan Konsolosu Sanjay Jain ve Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu açılış konuşmaları yapacak. 18.15 - 19.15 arasında yapılacak ilk yoga seansının ardından 15 dakikalık kısa bir ara verilecek. Saat 19.30’da nefes çalışması ile sürecek olan etkinlikte, 19.45 – 20.00 arası da meditasyon olacak. 20.00 sonrasında ise vejetaryen atıştırmalıklar olacak, sürpriz hediyeler sunulacak. 

Etkinliğe katılım için yaş sınırı yok, ayrıca daha önce yoga yapmış olmak da gerekmiyor. Katılımcılara ücretsiz yoga matı dağıtılacak. Gelirken üstünüze (eşofman, tayt gibi) rahat kıyafetler giymeniz yeterli olacak.


 

Eklenme Tarihi: 10:20 19-06-2016
Yoga Eğitim Belediye Kadıköy