“Bir Varmış Bir Yokmuş” Masal Şenliği 4-5 Haziran’da... 

 

Beşiktaş Belediyesi ve KidsNook Masal Akademi, 4-5 Haziran tarihlerinde Akatlar Sanatçılar Parkında Türkiye`nin ilk masal şenliği olan “Bir Varmış Bir Yokmuş" etkinliğini gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz sene ilki yapılması planlanan fakat hava muhalefeti sebebiyle sonlandırılamayan Masal Şenliği, kaldığı yerden devam ediyor. İki gün boyunca sürecek masal şenliği dopdolu programı ile hem çocukları hem yetişkinleri masalların büyülü dünyasına götürüyor! Katılımın ücretsiz olduğu bu özel organizasyona herkes davetli!

Türkiye`deki masalcıların bir araya geldiği, çocuklar için masal anlatım performanslarının sergilendiği, ebeveynlere ve öğretmenlere yönelik eğitimlerin verildiği bir masal merkezi olarak kurulmuş Kidsnook Masal Akademi ve Beşiktaş Belediyesi Türkiye’de bir İLK’eimza atıyor! 

Beşiktaş Belediyesi ve KidsNook Masal Akademi tarafından hazırlanan “Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Şenliği”, 4-5 Haziran tarihlerinde Akatlar Sanatçılar Parkında gerçekleşiyor!

Türkiye`nin farklı illerinden gelen anlatıcıların ve Türkiye’nin en önemli müzelerinin ağırlanacağı Masal Şenliğinde çocuklar ve yetişkinler, masalların büyülü dünyasında kaybolacaklar… 

Bu özel organizasyon, gerek açık sahne gerekse kapalı çadır programları ile çocukları masallar dünyasında iki gün boyunca ağırlayacak… Halka açık bir organizasyon olan Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Şenliğinde ayrıca canlı performanslar ve çocuk etkinlikleri de yer bulacak. 

Şenlikle ilgili detaylı bilgilere www.birvarmisbiryokmus.org sitesinden ulaşabilirsiniz.


ŞEnlik, Masal, Etkinlik, Çocuk, Bir Vamış Bir Yokmuş, Beşiktaş, Belediye, Akatlar Sanatçılar Parkı,

 

Eklenme Tarihi: 13:11 24-05-2016