Girişimciliği Silikon Vadisi’nde öğrenmek ister misiniz?

Amerika’da ve İngiltere’de özel eğitim programları düzenleyen Onward, bu yıl da 3-13 Temmuz tarihleri arasında girişimcilikle ilgilenen öğrenci ve genç profesyonellere yönelik Silikon Vadisi Girişimcilik Yaz Programı için başvuruları almaya başladı. 10 gün sürecek bu programın sonunda katılımcılar dijital platformlarla özel entegrasyonu bulunan ve Accredible tarafından hazırlanan bir sertifika almaya hak kazanacaklar.

Yeni iş pratikleri ve girişimcilik konusunda kendini geliştirmek isteyen ve iyi derecede İngilizce bilen herkese açık olan programlarıyla Onward katılımcılarına geleneksel eğitim modellerinden tamamen farklı, uygulayarak öğrenme ve yetkin kişilerle birebir tanışma modelli bir program sunuyor. 

Katılımcılar için programın içeriğinin ilk kısmı girişim hızlandırma merkezleri, startup-up’lar, üniversiteler ve Google, Facebook, Linkedin gibi teknoloji şirketlerine ziyaretlerden oluşuyor. Program içeriğinin diğer kısmında ise girişimci ve yatırımcılarla buluşmalar, girişimcilik hakkında özel workshoplara katılım ve bölgede gerçekleşen özel etkinliklere dahil olma imkanı bulunuyor. 

Onward Silikon Vadisi Girişimcilik Programı başvuruları 1 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında alınıyor. Programın toplam kontenjanı ise 16 kişi olarak belirlenmiş. Program hakkında detaylı bilgiye www.onwardpage.com/siliconvalley web sitesinden ulaşmak mümkün. Aynı adresten başvurular da kabul ediliyor.

(Biltek haber)

 


 

Eklenme Tarihi: 01:40 22-03-2016