Bilgi Üniversitesi'nden 30 Saatte 'İyi Yaşam Yolculuğu'na Çıkaran Program!

Şu anda bulunduğu durumdan memnun olmayan, kendine yabancılaşan, uykusuzluk problemi çeken, egzersiz yapmaya bile üşenen, sürekli kafası karışık, hayatı sorgulayan bir birey haline geldiğinizi düşünüyorsanız sizin ‘iyi yaşam’ yolculuğunuza çıkmanızın zamanı gelmiş demektir..!

Bilgi Üniversitesi’nin yaşam boyu eğitim merkezi Bilgi Eğitim de yeni eğitim programı ile isteyenleri 30 saatte ‘iyi yaşam’  yolculuğuna çıkarıyor. Program 21 yıllık mesleki tecrübesi ile 2006 yılından beri `iyi yaşam` anlatmaya gönül veren Uzman Diyetisyen Dilara Koçak tarafından hazırlandı. 5 Mart-9 Nisan tarihleri arasında Bilgi Üniversitesi’nin santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek 30 saatlik ‘Dilara Koçak İle İyi Yaşam’ eğitim programı kapsamında katılımcıların ‘iyi yaşam’ yolculuğuna çıkması için gerekli harekât planının oluşturulması hedefleniyor.

Beslenmeden beden diline..!

İyi yaşamın temelini öğrenip diyet tuzaklarına düşmek istemeyen, sağlıklı beslenme, mutfak sırları, egzersiz, kişisel gelişim, imaj yönetimi, motivasyon, beden ve ruhun beslenmesi, etkili konuşma ve beden dili teknikleri konularında kendini geliştirmek isteyen herkese açık olan eğitim programı deneyimli eğitmen kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Uzman Diyetisyen Dilara Koçak tarafından verilecek eğitimlere değerli dostları da destek veriyor. Prof. Dr. Murat Aksoy, Prof. Dr. Murat Baş, Doç. Dr. Gökmen Karadağ, İmaj Danışmanı Özlem Çakır, İnsana Güven Akademisi Kurucusu Metin Hara, Şef Yağız İzgül, Şef İdil Tatari, Liderlik ve Motivasyon Uzmanı Lale Rona, Tiyatro Sanatçısı Murat Ovalı, Egzersiz Eğitmenleri Gökhan Üğüden, ve Didem Zeybek ile  Diyetisyen Betül Karakuş program konuşmacıları arasında yer alıyor.

 

 


 

Eklenme Tarihi: 10:29 12-02-2016