Türkiye Teknolojinin Kaptanlarını Seçiyor

 

 

Bu yıl, “Akıllı Şeyler – Bilen Teknolojiler” temasıyla ve Türkiye İş Bankası ana sponsorluğunda düzenlenecek Bilişim Zirvesi’18, 21 – 22 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Teknoloji Kaptanları Ödülleri ise etkinliğin ilk gününde sahiplerini bulacak.

 Türkiye’nin teknoloji yayıncılığındaki en deneyimli yayınlarından BThaber, bu yıl Teknoloji Kaptanları Ödülleri ile sektöre yeni bir kapı daha açıyor. 24 yıldır kurum ve şirketlerin dijital dönüşüm konusunda yol arkadaşı olan BThaber, farklı sektörlerden şirket ve ekiplerin dijital dönüşüm konusunda geliştirdiği projeler ve devreye aldıkları uygulamaları motive etmek amacıyla “Teknoloji Kaptanları Ödülleri”ni hayata geçiriyor.

Akademik dünyadan ve STK’lardan 11 deneyimli ismin jüri üyeliğiyle belirlenecek olan Teknoloji Kaptanları için oylama dönemi devam ediyor. Hem kamu hem de özel sektörden 14 değerli projenin finalist olarak yarıştığı organizasyon için jüri değerlendirmesi ve halk oylaması sürüyor.

 

Bilişim Zirvesi Şirketi Genel Müdürü Neslihan Aksun, 2000 yılından bu yana düzenlenen Bilişim Zirvesi etkinliğinin sektörün geleceği ve değerini ortaya koyan bir organizasyon olduğunu ifade ederken, bu yıl belirlenen tema ile birbiriyle bağlantılı ve etkileşimli şekilde birbirini yöneten bütünsel bir dijital zekanın masaya yatırılacağını kaydediyor. Etkinlikle ilgili olarak, “Bilişim Zirvesi’18, yapay zekâ ve robotlarla birlikte kurgulanacak yeni yaşamı ve insanın bu gelecekteki rolünü, farklı sektörlerden uzmanların ve fikir liderlerinin görüşleriyle zenginleşecek bir düzlemde masaya yatırıyor.” yorumunu yapan Aksun, Teknoloji Kaptanları Ödülleri’nin Bilişim Zirvesi geleneğine uygun ve sektöre değer katan yeni bir BT haber organizasyonu olduğunu ifade ediyor.

2 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan oylama sürecine katılmak isteyenler, ödüllerin resmi sitesi olan www.teknolojikaptanlari.com üzerinden gerçekleştirilebiliyor.


 

Eklenme Tarihi: 12:38 16-10-2018
Eğitim Teknoloji proje yarışma