Eğitim Süreçleriniz Gale Press İle Mobil Uygulamaya Dönüşüyor

 

2014 yılında Detaysoft tarafından hayata geçirilen dijital yayıncılık platformu Gale press eğitimcilere ve öğrencilere mobil dünyada kolayca yer alma fırsatı sunuyor. Gale Press içinde bulunduğumuz dijital çağa uygun olarak interaktif içerikler üreterek öğrencilerin dikkat eğrilerini yukarı çekmeyi planlayan, onların akıllı telefon ve tabletleri eğitim için kullanmalarını sağlamayı amaçlayan eğitmenlere dijital dünyanın kapılarını aralıyor.

 

Günümüzde her yaştan gencin ayrılmaz bir parçası olan mobil cihazlarda çalışan Gale Press ile öğrencilerin eğitim materyallerine her an ve her yerden ulaşabilmelerini sağlayarak eğitim kurumu ve eğitmenler olarak öğrencilerinizin başarısını yükseltebilir, anında güncelleme özelliğiyle ders notları, duyuruları gibi bilgileri sisteme hemen yükleyebilir ve push notification özelliğini kullanarak öğrencilerin bunlardan hemen haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Eğitim sürecini dijitale geçirerek ders sunum ve notlarını, duyurularınızı öğrencilerinizle mobil cihazlarından ulaşabilecekleri bir aplikasyon aracılığıyla paylaşabilir, dijital çağa uygun interaktif içerik üreterek öğrencilerinizin dikkat eğrilerini yukarı çekebilir bu sayede öğrencilerinizin başarısını yukarı çekebilirsiniz. Öğrencileriniz aplikasyon sayesinde eğitim materyallerine her yerden ulaşabilsin. Eğitim materyallerinizi anlık olarak güncelleyerek içerikleriniz her an güncel olabilir ve çağın gerekliliklerine ayak uydurabilir. 

 

“Gale press İle Hayalleriniz Mobil Uygulama Dönüşsün.”

 

Gale Press kullanım kolaylığı ve sağladığı imkanlar noktasında eğitim kurumları ve eğitmenler kadar öğrencilerin de kullanabileceği, ödevlerini, amatör kitap ve dergilerini ya da bitirme projelerini birer mobil uygulamaya çevirebileceği bir platform. Gale Press ile yapacağınız tüm çalışmalarda hazırlayacağınız işlerin her yerden ulaşılabilir olmasını sağlayarak sınırlarınızı genişletebilir, farklı kitlelere kolayca ulaşabilirsiniz. 

 

Bitirme projesini hazırlarken Gale press ile tanışan ve projesine bambaşka bir boyut kazandıran Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi olan Deniz Bahadır Aydın, “Bitirme projemi hazırlarken tarih öğretmeni olan annemin bilgisinden faydalanarak, Büyük Hun İmparatorluğu üzerine bir proje hazırlama kararı aldım. Ama projemin herkesinkinden farklı olmasını istiyordum. Bu düşünceyle araştırma yaparken Gale Press ile tanıştım ve projem bir anda bambaşka bir boyut kazandı. Çünkü çizimlerin hem hareket kazandı hem sesli anlatım yapabildik hem de mobil uygulamaya dönüştü. Aslında Gale Press sayesinde hayalim mobil uygulamaya dönüşmüş oldu.” dedi. 

 

Konuyla ilgili olarak görüşlerini belirten Gale press Ürün Müdürü Enes Taşkıran, “ Gale Press’i planlarken birden fazla noktada kullanılabilir olmasına özen göstermeye çalıştık. Dergicilik, Eğitim ve Perakende sektörleri bizim için önemliler ama Deniz Bahadır Aydın’ın yaptığı proje ilk olması itibariyle bizi çok heyecanlandırdı ve ufuk kazandırdı diyebiliriz. Hem Gale Press olarak böyle bir projede yer almak hem de Deniz Bahadır gibi inovatif gençlerimizin olduğunu görmek bizi çok sevindirdi.” diye konuştu. 

 

 


 

Eklenme Tarihi: 11:27 30-09-2016
Eğitim Teknoloji Bilim Öğretmen