Üniversiteye hazırlıkta yeni dönem!

Türk Telekom iştiraki Sebit, Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından düzenlenen 15. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’nda eğitimcilere yeni nesil üniversiteye hazırlık platformu Raunt’u tanıttı.

 

Kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, çalışma planlaması ve zengin içeriğiyle; hem 11 ve 12. sınıf öğrencilerine hem de okullara YGS-LYS’ye hazırlıkta ihtiyaç duyulan her şeyi bütünsel bir platformda sunan Raunt’a eğitimciler yoğun ilgi gösterdi.

Sebit Genel Müdürü Ahmet Eti, yeni nesil üniversiteye hazırlık platformu Raunt’u özel okul kurucuları, yöneticileri, öğretmenleri ve eğitim camiasının önemli aktörlerinin bir araya geldiği özel oturumda anlattı. Eti, Raunt’la ilgili şu bilgileri verdi:

“Türk Telekom Grup gücünü arkamıza alarak bugüne kadar pek çok yenilikçi uygulamaya ve ilke imza attık. 2015-2016 eğitim öğretim yılı başında 28 yıllık araştırma-geliştirme deneyimimiz ve uluslararası yapılanmamızla Türkiye’nin lider eğitim teknolojileri şirketi olarak üniversiteye hazırlıkta fark yaratacak yepyeni bir ürün geliştirdik.

Adaylara istediği üniversiteyi kazandırmak için tasarlandı

Ürünümüz hem bireysel hem de okul kullanımında  tüm adaylara, istediği üniversite ve bölümü kazandırmak için tasarlandı.

“Okullara üniversiteye hazırlık süreciyle ilgili ihtiyaçları olan her şeyi bütünsel olarak tek bir platformda sağlayan Raunt, kusursuz öğrenme teknolojisiyle süreci, okullar için eksiksiz planlayabilen bir zekâya sahip.

Üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, çalışma planlaması ve zengin içerik sunan Raunt’la YGS-LYS hazırlık sürecini okullara getiriyoruz. Basılı yayınlara entegre online Raunt, basılı yayınlar, Raunt akıllı tahta uygulaması, Raunt mobil ve tablet uygulamalarıyla okullara üniversite başarılarında fark yaratacak imkânlar sunuyoruz. 

Ayrıca, farklı zorluk seviyelerine sahip 200.000’den fazla soru, 40’tan fazla deneme sınavı ve özel ders niteliğindeki videolu anlatımlarla Türkiye’nin en güçlü online ve basılı içeriğine de sahibiz.”

Türkiye başarı sıralaması Raunt’ta!

“Özel okul yöneticisi ya da öğretmen Raunt’la üniversiteye hazırlık sürecinde tüm sorularına yanıt bulabiliyor. Raunt, okulun tüm öğrencilerini tek tek tanıyor, onlara üniversite ve bölüm hedeflerini belirlemede rehberlik ediyor. Okuldaki her öğrenciye özel çalışma takvimi ve planlama hazırlayabiliyor.

Okulun yöneticilerine, öğretmenlerine, rehberlik, ölçme değerlendirme birimlerine ve velilere ayrı ayrı olmak üzere, öğrencinin gelişimini gösteren detaylı raporlar sunuyor. Ayrıca, öğretmenlere öğrencilerin eksiklerini hızla ve hedef odaklı tamamlamalarına yönelik ödev ve etüt planlamaları öneriyor. Öğretmen, Raunt’la farklı düzeylerde etüt grubu oluşturabiliyor. Raunt, deneme sınavlarıyla öğrencilerin Türkiye başarı sıralamalarını da görmelerini sağlıyor.

Eğitim sürecine veri bazlı kişiselleştirme yoluyla bütünsel etki eden dünyadaki ilk ürün olma özelliğine sahip Raunt’la Türkiye’de üniversiteye hazırlık sürecinin yeniden şekilleneceğine inanıyoruz. ”


 

Eklenme Tarihi: 17:00 02-02-2016