İstanbul Milli Eğitim Müdürü Eğitim ve Yaşam'a konuk oluyor...

Mart ayı içinde göreve gelen İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, televizyon programımız Eğitim ve Yaşam`a konuk oluyor. 14 Nisan Perşembe akşamı saat 20:00 başlayacak program Müge Arda sunumuyla TGRT Haber ekranlarından izlenebilir.

İstanbul`un eğitimi emanet edilen yeni müdürü Ömer Faruk Yelkenci, göreve başladığı andan itibaren hızla toplantılara katılıyor, açıklamalar yapıyor... Pek çok yeni planının gündemde olduğu açıkça hissediliyor. Yılların eğitim programı Eğitim ve Yaşam izleyicileriyle İstanbul`un yeni Milli Eğitim Müdürü Yelkenci`yi buluşturuyor ve soruları cevaplıyor. İstanbul için yakın, orta ve uzun vadeli planlar nelerdir? İstanbul`un eğitim  gündemi nasıl şekillenecek? Öğretmen, öğrenci ve velilere mesajları neler? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası programda olacak. 

Eğitim dünyasını eğitim dünyasından uzmanlarla konuşan, tartışan, adaylara rehberlik eden, egitim gündemini yakından takip eden televizyon programı Eğitim ve Yaşam, Ece Karaboncuk yapımcılığında ve Müge Arda sunumuyla TGRT Haber ekranlarında bu sezonki yayınlarına devam ediyor. Bazı özel yayınlarını Perşembe akşamları 20:00`de, primetime`da izleyicisiyle buluşturan program, klasik olarak her pazar haftalık yayınlarıyla da ekranlarda yerini alıyor.

Eğitim ve Yaşam

14 Nisan 2016, Perşembe

20:00

TGRT Haber

Konuk: İstanbul Mlli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci


 

Eklenme Tarihi: 15:07 13-04-2016
Eğitim ve Yaşam Ömer Faruk Yelkenci İstanbul Milli Eğitim Müdürü MEB